به مرجع عروسی ایران خوش آمدید

از ما بیشتر بدانید!

گلین جامع ترین وب سایت مرجع عروسی ایران است که با هدف ارائه خدمات متمایز و رایگان برای کسب و کار های فعال در صنعت عروسی ایجار شده است . گلین بستری است برای مقایسه کسب و کار ها و جمع آوری نظرات عروسان استفاده کننده از این خدمات با راه اندازی جشنواره برای عروسان که بتوانند اطلاعات دقیقی به کسانی که قصد استفاده از این خدمات را دارند بدهد.

هدف ما در گلین ارائه ببشترین خدمات دهنده های عروسی است تا امکان استفاده از بهترین‌ها را با بیشترین امکان دسترسی برای همگان فراهم کنیم که همه این موارد با استفاده از قدرت وب سایت و تبلیغات آن امکان‌پذیر شده است.

ایجاد بستر مناسب تحت وب از طریق وب‌سایت گلین و همچنین ارائه خدمات روی گوشی‌ها و تبلت‌ها با استفاده از اپلیکیشن موبایل گلین این امکان را به همراهان گلین می‌دهد تا در اسرع وقت و به ساده‌ترین شکل بتوانند به کلیه خدمات دهنده های فعال در سایت دسترسی داشته باشند و از امکانات ارائه‌شده بهره ببرند.

بسترسازی گلین تنها در حوزه عروسان نبوده و جذب و نگهداری شرکان تجاری نیز به رویکردی مدرن صورت می‌پذیرد. امکانات ویژه، بستر ویژه همکاری متقابل با شرکای تجاری و ارائه اطلاعات و خدمات به آنان از مواردی است که در بخش همکاری با شرکای تجاری مدنظر گلین بوده و به آن توجه ویژه‌ای شده است.

هم‌اکنون گلین در 6 شهر بزرگ کشور یعنی تهران، کرج، شیراز، اصفهان، مشهد، تبریز و مشغول به فعالیت و ارائه خدمات است.امید است با گسترش فعالیت‌های گلین در شهرهای مختلف، امکان خدمات‌رسانی به همه هم‌وطنان عزیز در همه شهرها در آینده نزدیک فراهم شود.

چشم‌انداز و مأموریت

هدف ما در گلین تبدیل‌شدن به بزرگ‌ترین مرجع تخصصی عروسی در ایران است تا با استفاده از راه‌کار معرفی جدیدترین‌ها در سطح کشور و قیمت‌های مناسب بتوانیم بستر ارتباطی تمامی صاحبان کسب‌وکار با مشتریان بالقوه باشیم. ما معتقدیم تجارت الکترونیک و اینترنت، بسترهای دنیای جدیدی برای ارتباط این دو گروه و معرفی آنان به یکدیگر است. ما در گلین بزرگ‌ترین نقش را در این فضا ایفا خواهیم کرد.

مشتری، مشتری و مشتری

از روز اول در گلین هدف ما این بوده که بتوانیم عروسان خود را راضی نگه داشته، سرویس و خدماتی مناسب به ایشان ارائه کنیم. هر روز تیم عملیاتی و پشتیبانی گلین به دنبال بهتر کردن راه‌کارهای خود در این حوزه هستند تا همواره کیفیت خدمات نوین خود را ارتقا داده و رضایت بیشتری به عروسان خود ارائه کنند.

صداقت در نظر

ما بر آنیم با برگزاری جشنواره های متععد بتوانیم عروسان گذشته را مجاب کنیم تا نقاط ضعف و قدرت خدمات دهنده های عروسی را در سایت ما درج کنند تا به نوعروسان در جهت انتخاب بهترین خدمات دهنده کمک کنیم.

قدرت انتخاب

هدف ما در گلین این است که برای ثبت نام و ایجاد پروفایل خدمات دهنده هیچ گونه هزینه دریافت نکنیم.رایگان بودن ساخت پروفایل باعث این می شود که هم خدمات دهنده بیشتری در سایت فعالیت نمایید و در نیجه نوعروسان قدرت انتخاب بیشتری برای انتخاب خود داشته باشند.

بزودی همراهتان هستیم با نسخه های موبایل

استفاده آسان و راحت در نسخه های موبایل! کسب و کار خود را به راحتی از طریق موبایل پیگیری نمایید و آن را مدیریت کنید!